Cvičení Vojtovy metody nám nestačilo, rozhodla jsem se proto, že začnu se synem jezdit do Neurorehabilitační kliniky Astra. Terapie, které by Samík potřeboval jsou velmi finančně náročné, proto jsem se rozhodla založit sbírku. Věřím, že neurorehabilitace pomohou synovi k samostatné chůzi.
Budu šťastná, pokud se vybere celá částka na terapie. Pokud ne, využila bych ji na částečné uhrazení neurorehabilitací a pomůcek na cvičení.
V případě, že by se vybrala vyšší částka, finance použiji na úhradu dalších terapií ( hiporehabilitace, ergoterapie, plavání,…) souvisejících se zlepšením zdravotního stavu a psychomotorického vývoje Samíka.
Z celého srdce děkujeme za pomoc.