Josef byl můj milující manžel a táta tří dětí. V roce 2012 zasáhla jeho život nemoc – leukemie. Manžel ještě nedlouho před tím vedl aktivní život a pracoval jako policista u zvláštní policejní jednotky. Po odchodu z aktivní služby v civilním zaměstnání začal pociťovat vyčerpání a únavu. Po návštěvě lékaře byla zjištěna chronická lymfocitární leukemie.
Započala intenzivní léčba, kdy se jeho stav nadále zhoršoval. Podstoupil transplantaci kostní dřeně. Bohužel, léčba se nezdařila a manžel byl odkázán na doživotní užívání léků. I přes to všechno si udržoval neuvěřitelný elán a optimismus. Snažil se fungovat jako kdyby nemoc neexistovala.
S láskou jsme pečovali o naše zvířata na rodinné farmě. Bohužel jeho unavené a vyčerpané tělo už nedokázalo bojovat s infekcí v těle a manžel nemoci podlehnul. Ještě pár týdnů před odchodem z tohoto světa udělal můj manžel rozhovor pro Naše zdravotnictví " Josef vede aktivní život s chronickou leukemií : " Už 12 let děkuji za každé nové ráno ! " kde s humorem sobě vlastním popisoval svůj stav a věřil, že tu s námi bude ještě dlouho.










