Jak začít? Jmenuji se Žužlinka a našli mě spolu s mým bráškou u popelnice, když nám bylo asi 12 dní. Vzala si nás paní a poskytla nám dočasnou péči. Když nastal čas, začala nám hledat domov, chtěla, aby jsme šli společně, protože jsme na sebe s bráškou hodně fixovaní. Dlouho se nikdo neozýval, až před nedávnem se na nás přijela podívat paní a hned se zamilovala a za pár dní jsme jeli do nového domova. V dočasné péči jsme čekali skoro rok.
Objednala nás k panu doktorovi na vyšetření, aby měla jistotu, že jsme zdraví.
Bráška je v pořádku, ale mě zjistili závažnou nemoc, která se jmenuje FIP. Bez léčby umřu.
Moc chci řádit se svým bráškou a mazlit se s mojí maminkou Kamilou a jejím synem Matyskem. Teď jsem smutná, bez energie, jen polehávám, nemoc mi nedovolí dělat, co bych chtěla( hlavně si hrát). Přeji si prožít krásný život, když už jsme tak dlouho čekali na někoho, kdo nám dá lásku, teplý pelíšek a dobré papání.
Léčba bude prý drahá, tomu já nerozumím, chci už být zdravá a spokojená kočička. Slibuji, že budu bojovat a nevzdám to.
A moc děkuji všem, kterým není můj příběh lhostejný.