1. 12. 2023 21:15
Zatím se mi nic nepsalo v životě hůř, než tyto řádky. Minulý týden pro nás byl moc těžký. Věděla jsem, že nás čekají odběry krve, které ukážou, jak léčba zabírá. Ke konci týdne začal být Tedík apatický, neměl o nic zájem a dostat ho ven byl nadlidský úkol, neudělal ani krok. Ukázalo se, že měl v krvi velmi nízké hodnoty hormonu štítné žlázy, které dostával v lécích, jejichž účinky se ale navzájem rušily s jinými léky, které pro něj byly také životně důležité. Nevěděli jsme si rady, obrátili jsme se opět na kliniku Jaggy v Brně, kde nám diagnostikovali k tomu všemu ještě perianální kýlu velkého rozsahu, která je léčitelná pouze chirurgicky. Uzdravení rány takového rozsahu se ale vylučovalo zase s dalšími léky, které pro něj byly nezbytné. Zůstali jsme v začarovaném kruhu a Tedík svůj velký boj prohrál a já s ním. Je mi to strašně moc líto. Udělala jsem maximum, co šlo, bylo mi jedno, kolik by to stálo nebo jaké usilí by se muselo vynaložit, udělala bych cokoliv, kdyby to mělo smysl a pejsek by mohl dál žít. Měl ještě polovinu života před sebou, bohužel nám ale osud nepřál. Ve sbírce zůstalo nevyužitých cca 2 000 Kč, před Vánoci chci vybrat, komu je daruji a všem, kdo bojovali s námi, chci moc poděkovat, já se prostě nikdy nevzdám bez boje. Děkuji všem lidem se srdcem na správném místě 😢♥️ Je mi to moc líto.