„Přijeďte prosím k nám utratit kočičku!“ Tak zněl hovor, kdy nám paní nálezkyně volala kvůli zraněné kočičce, která k nim přišla zřejmě zemřít… Po příjezdu jsme si opravdu mysleli, že bude s kočičkou ámen, protože měla starou ránu po kousnutí nějakým zvířetem. Rána byla již nekrotická, obří kapsa plná hnisu, který z ubohé kočičky kapal. Kočička ale vrněla a i v naprosté apatii se na veterině po infuzích projevila jako bojovnice. Proto jsme si řekli, že budeme bojovat spolu a pojmenovali jsme ji Rebelka. Ona to totiž nevzdala.🩷













