V 5 letech si můj páníček všiml, že mám na krku dvě bulky. Ihned jsme odjeli k mému panu doktorovi,ke kterému jezdím už od narození, abychom zjistili,co se děje. Pan doktor si mě prohlídl a řekl, že na 90% to vypadá na rakovinu lymfatických uzlin. Moje panička začala moc plakat. Pan doktor řekl,že není ještě nic ztraceno,ale musí se udělat důkladnější vyšetření na veterinarní onkologické klinice Animed v Brně. Moji páničci na nic nečekali a hned po telefonické domluvě jsme odjeli na kliniku.
Po konzultaci s panem doktorem na klinice Animed následuje veškeré vyšetření. Odběry krve, biopsie a nekonečné čekání na výsledky. Léčba je nevyhnutelná. Následuje chemoterapie, kterou musím absolvovat každých 14dní po dobu 6ti měsíců. Všichni ze mě měli obrovskou radost,jak jsem statečný, silný a jak všechno dobře snáším,až na tu moji srst ,která už není tak huňatá,jak před tím. Po několika chemoterapiich to vypadá ,že léčba zabírá,jelikož výsledky jsou příznivé a lymfatické uzliny jsou v normálu. I já se cítím skvěle , neustále si hraji , běhám a s páničkama chodím na procházky. Byli jsme všichni moc šťastni. V prosinci 2021,kdy už měla tato léčebná kůra být u konce,se našemu pejskovi přitížilo a tak po další konzultaci pana doktora s námi jsme se rozhodli,že budeme v léčbě pokračovat, vůbec si nepřipouštíme a nedovedeme si představit.že by jsme o našeho milovaného Montička měli přijít. Je to naše zlatíčko a náš miláček. I přesto ,že léčba je velmi finančně náročná, tak věříme a doufáme že se náš pejsek uzdraví,jelikož má celý život před sebou.
