Můj syn jsem jmenuje Martin, do nedávná to byl chlapec se spoustou energie. Chodil mezi kamarády do školy, po škole ven začal i se sportem hrozně ho bavil fotbal, běh, byl plný života…jednoho dne jako blesk z čistého nebe přišel den kdy se Marťa začal zadýchávat, tvořili se mu modřiny, bolelo ho klouby, nikdy by mne nenapadla diagnóza, verdikt! nikdy bych si jen nepomyslela… Že můj syn silný zdravý do nedávna, má onemocnění ALL, Akutní limfoblastická leukemie. Jako rodinu nás to doslova schodilo do kolen, a co dál? Nastala léčba, syn hubne nálady jsou na nic, psychika jde upne jinam . Otázky, mami tati proč já? Co škola? Co kamarádi? Neumřu? Klučina který jsi má užívat? Běhat po venku s kamarády. Proč?









