Vážení přátelé,
jmenuji se Aishinka a jsem fenka rhodéského ridgebacka. Je to pouze pár dní, co jsem měla oslavu svých třetích narozenin. Ráda dovádím, běhám, ale co nejvíc zbožňuji, tak to jsou mí úžasní dvounožci. Bohužel i k mému příběhu patří nelehké překážky, které mi osud přichystal.
Je to necelý měsíc, co mě má panička vzala na čištění zoubků, kdy si myslela, že tento banální zákrok vyřeší můj zápach z tlamičky. Místo čistých zoubků nám byla sdělena informace, která nám změnila život. Diagnóza zněla zhoubný nádor fybrosarkomu v mém horním patře. Chci Vám, ale říct, že chci bojovat ze všech svých sil, protože mám pro co, ale hlavně koho žít. Mám také spoustu brášků a sestřiček a jejich pánečci říkají, že nás v tom nenechají a pomůžou nám, jak jen budou moci.
Pořád věřím, že zázraky se dějí !!!!!!!!!!!











