Ahoj, jmenuji se Kryštůfek Půlpitel, v srpnu mi bude 5 let. Žiju v Mladé Boleslavi s maminkou a tatínkem, sedmiletou sestřičkou Anežkou a mladším dvouletým bráškou Štěpánkem, se kterým je maminka na rodičovské dovolené. V říjnu loňského roku mi byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie. Jelikož často dojíždíme do Motola, musel tatínek omezit práci, aby se mohl starat o brášku se sestřičkou, když jsme s maminkou v nemocnici. Peníze ze sbírky by nám tedy pomohly kompenzovat výpadek příjmu a pomohly by pokrýt vyšší výdaje spojené s nízkobakteriální dietou a zajištěním bezpečného a čistého domova. Dále by pomohly pokrýt běžné výdaje jako například splátky hypotéky, elektřinu, plyn, fond oprav, případně úpravy v dětském pokojíčku.









