Jsme dvě sestry Nikol a Soňa a před několika lety jsme se začaly starat o kočky.
Bohužel, každým rokem se zdá být situace kolem koček dramatičtější a smutnější, což lidi jako my nutí stále posunovat své limity. Velké množství koček trpí …hladem, zimou , bez veterinárního ošetření…
Snažíme se tyto počty snížit, kočky ošetřit ,nasytit a najít jim domov.
Téměř denně absolvujeme s kočkami cesty na veteriny. Kočky kastrujeme, očkujeme, léčíme. Výjimkou nejsou delší cesty, neboť veterináře navštěvujeme i ve vzdálenějších městech. Často jsme nuceni akutně vyjíždět, pokud se objeví akutní problém a zvíře je ohroženo na životě.
Výjimkou nejsou ani cesty s větším množstvím koček na veterinu ke kastracím.
Autem rozvážíme i pomoc kočkám bez domova, kterým vozíme krmení.
Letošní rok byl velmi náročný co se týče počtu nemocných a zraněných koček, a tak nebylo výjimkou i denně absolvování vyšetření na několika klinikách denně.
Autem najezdíme týdně stovky kilometrů a proto potřebujeme spolehlivé vozidlo.
Dále potřebujeme v autě klimatizaci kvůli pohodlí koček v horkých měsících.
