Tohle je náš syn Marcel Bureš. Věčně usměvavé sluníčko. Je mu 27 let a od narození je postižen DMO. Nemluví a je momentálně zavostalej :-D tohle by nám určitě sám rád řekl, kdyby mohl.
Je upoután na invalidní vozík. Jeho tělo vypovídá službu. Má sice vozík od pojišťovny, ale ten mu vůbec nevyhovuje. Zdravotní pojišťovna však trvala na svém, že daný vozík pro něj bude nejlepší. A to Marcela neviděli ani na fotce. Námi vybraný vozík mu byl zamítnut. Po dvou letech musím konstatovat, že vozík je zcela nevhodný, Marcel se křiví, má bolesti. Proto bych mu chtěla jako dárek na Vánoce dát nový polohovací vozík, který bude mít připraven přesně na míru.











