Představuji Vám tento projekt jako já jako zákonný zástupce syna Vladimíra Doubka ml., kterému je 16 let. Nyní jezdí vozidlem Nissan S14 200SX, které má 850 koní a 1050 NM kroutící moment. Jelikož už doopravdy nezbývají peníze na nákup pneumatik tak mi kamarád poradil ať zkusím Donio :-) . Syn jezdí MČR v Driftech a občas se podíváme i do zahraničí. Nyní jede drifty třetí sezónu. V jeho první sezóně 2020 se stal mistrem České Republiky v kategorii Street a v loňském roce 2022 se stal opět Mistrem Republiky, a to v druhé nejvyšší kategorii PRO2. Dále v roce 2022 Vláďa byl na 1. místě v CEZ Central Europe Zone. Nyní máme rozjetou tuto sezónu v nejvyšší kategorii PRO a ta už je opravdu finančně náročná. Syn je diagnostikován diabetes I. typu, a proto i tento projekt vznikl kvůli zvednutí jeho psychického stavu a sebevědomí. S nemocí bojuje již od svých 7 let a musí si min. 6× denně píchat inzulín a neustále hlídat hodnotu cukru v krvi. Tento koníček ho naprosto naplňuje a je to jeho život. Bohužel vše platíme z vlastní kapsy a peníze již nezbývají. Myslím že je škoda nepodpořit takto talentovaného jezdce. Jeho výsledky překvapují nejen Českou scénu, ale už i v zahraničí,např. v Polsku, kde jsou tyto závody hodně populární.
















