Ahoj, jmenuji se Pinďa, jsem desetiletý kocourek a po náhlé smrti mého páníčka se mi zhroutil svět. Skončil jsem u hodného pána, kde mě ale ostatní kočky nepřijaly a musel jsem do útulku. Moc mě bolely zuby, zákrok mám již za sebou a moc se mi ulevilo, ale… Ze stresu a žalu jsem propadl tak hluboké depresi, že jsem přestal úplně komunikovat se světem a jen tiše chřadnul. 😥 Moje zlomená dušička našla záchranu až když mi tety nasadily kočičí antidepresiva. Stal se zázrak – po dlouhých měsících jsem začal zase vnímat svět a užívat si lidské pohlazení. 🥰 Když už se mi ale začala hojit duše, zradilo mě tělíčko. I po léčbě rozsáhlého svrabu v uších přetrvávaly a velké, chronické bolesti.













