Z hrozných podmínek ho původně zachránila paní, která měla sice dobrou vůli, ale už ne schopnosti se psem pracovat.
Pak onemocněla a poslala psa dál. Nyní je v dočasné péči, která bude trvalá, ale pes se musí naučit fungovat.
Neustálé změny majitelů a to jak nad ním každý zlomil hůl mu v hlavě nadělaly ještě větší nepořádek.
Doma je to zlatíčko, venku blázen, který si sundá každý náhubek a jde na věc (po kořisti, je jedno zda člověk nebo pes). V civilizaci samozřejmě chodí na vodítku, ale volný pohyb potřebuje.
I když s ním chodí tam kde lidi moc nejsou, stejně se občas někdo objeví a ihned je zle.
Protože je to dalmatin o váze 30 kg, potřebuje hodně pohybu a také naučit se fungovat mezi lidmi.
Předem děkujeme za Vaše příspěvky
