Dobrý den, jmenuji se Loki a je mi 7 let.
Celý život jsem zdravý, veselý, hravý, poslušný pejsek. Myslím, že mě miluje každý kdo mě potká :) jelikož jsem mazlivý, ale zároveň trochu rošťák :D I když vážím pouze 3 kg, vyrůstal jsem se dvěma obříma BERNARDÝNAMA – uměl jsem si je pěkně srovnat :D
Bohužel se u mě objevil nádor…přišlo se na to velmi rychle, jelikož jsem přestal chodit… tak mě odvezli do nemocnice, kde jsem zůstal a šel na operaci.. naštěstí páníčci sehnali kámoše výmarského ohaře, který mi přijel darovat krev před operací! No povím Vám, byla to hrůza, ale už to mám za sebou! Vzali mi nádor na slezině, který byl velký 4×8 cm…(si teda říkám, kam se to do mě vešlo..no asi proto jsem si myslel, že jsem promeškal plavkovou sezónu :D ), s nádorem mi vzali i slezinu, ale to nevadí, bez ní se dá žít… :) Jsem po operaci skoro tři týdny a mám se teda k životu, jak nikdy před tím!! Jsem snad ještě větší divočák, než jsem býval :D
Výsledky histologie bohužel ukázaly, že mám metastický potenciál...ale já se nevzdávám, budu teď chodit každý měsíc na krev a sono a věřím, že se žádná další rakovina neobjeví, jelikož dostávám tolik lásky…a jak se říká láska vždycky zvítězí! Ještě mi páníčci koupili houbu z čínské medicíny, která by mi v boji měla taky pomoci :) A dostávám prášky na tvorbu červených krvinek, chci se pochválit, že nedělám drahoty a baštím to! :D
Budu moc rád, když pomůžete mojí rodince s náklady za tu operaci!
Děkuju haf haf přeju zdravíčko všem mým čtyřnohým kolegům!
Váš rošťák Loki!
