Světlo Tvým krokům, ať už jsi sem zavítal schválně, či jen omylem. Důvod tohoto projektu se může zdát na první pohled nejasný. Oddíl, který už 10 let funguje v klubovně, má teď klubovnu novou?
Proč? Stará klubovna je sice super, ale má, řekněme pár nedostatků. Třeba záchod, protože tam není. Nebo voda, tak ta tam taky není (pokud zrovna nepraskne hlavní uzávěr vody nebo neprší, to je jí tam občas i po kolena…). Nebo kuchyňka, o té jsme si mohli nechat jenom zdát.
Proto jsme se rozhodli pronajmout bývalý kryt CO (rozuměj Civilní Obrany), který tohle všechno má, navíc jsou tam 3 místnosti, je to větší prostor, má to i sprcháč… Ale všechno tohle je v dost špatném stavu a byť velkou část prací zvládneme svépomocí, tudíž zadarmo, materiál nám nikdo zdarma nedá.
Proto se také obracíme na Vás a prosíme o finanční podporu za malé či velké odměny. Odměny stále vymýšlíme a budeme je pravidelně přidávat ;-)

























Ještě jednou všem vřelé díky! Ať máte v životě taky radost, jako my.







