Peníze budou použity na koupi auta buď nového nebo staršího, aby Ondra měl lepší cestu do školy. Když se částka nevybere, peníze budou použity na listopadovou hiporehabilitaci a koupi rehabilitačního kola, ale náš cíl je automobil. Ondru není možné přepravovat hromadnou dopravou, protože má záchvaty vzteku a sebepoškozování. Na automobilu jsme plně závislí, ale bohužel náš rodinný rozpočet neumožňuje pořídit automobil z vlastních zdrojů. Cílovou částkou pokryjeme částečně za pomoci rodiny, poprosíme i nadace a pokusíme požádat o příspěvek Úřad práce, ale dvakrát nám již příspěvěk zamítli.
Přesto nám část financí bude chybět a z toho důvodu jsme se rozhodli požádat Vás o pomoc formou této sbírky. Budeme rádi za jakoukoliv podporu mého syna Ondřeje. Pokud by se vybrala nižší částka, použijeme ji na hiporehabilitační pobyt a koupi rehabilitační tříkolky nebo se pokusíme sehnat spolehlivé ojeté auto. Pokud by se vybralo více, použijeme na doplňky k automobilu a náklady spojené s provozem.