Jsme spolek, který se zabývá sportovním rybolovem, zejména pro děti. Pořádáme dětský rybářský kroužek, letní tábor a dětské rybářské závody.
Dne 31. 1. 2025 jsme zjistili únik hnojiva ve vysoké koncentraci do našeho rybníka, ze kterého jsme posbírali již přes 2 tuny ryb, což představuje přibližně 90 % celé osádky (naplňují se naše obavy ze uhynulo možná 100%). Podobná situace nás postihla již před dvěma lety, tehdy jsme ji ještě zvládli. Tentokrát to však bez pomoci nezvládneme.
Pokud rybník znovu nezarybníme, nebudeme moci pořádat dětské závody ani letní tábor.










