Každý z Vás jistě má ve svém okolí nějakého strážného anděla, který všem za všech okolností pomáhá, i když by sám nejvíce potřeboval. I já takového mám – je jím moje teta Simonka, která si od nás se ségrou již od malička nechávala říkat na veřejnosti „mami“, protože sama mít vlastní děti nemohla.
Je to ta teta, která když nás přebírala od mamky na hlídání a slibovala, že nám nebude dávat nic nezdravého už rozpalovala sporák na hranolky s kečupem a tatarkou. Mňam! Taky je to ta teta, která nikdy nezapomněla na žádné svátky, narozeniny a důležité životní milníky. Každý, kdo ji zná, by se mnou jistě souhlasil, že je to velmi srdečný člověk, který žije pro ostatní.
V roce 2020 ji byla diagnostikována roztroušená skleróza, která se bohužel začala zhoršovat a značně ji komplikuje život. Tuhle sbírku jsem tedy založila s tím úmyslem, abychom ji její dobročinnost mohli oplatit a usnadnit ji její každodenní fungování.









