Dobrý den, máme doma 8. měsíční štěně Stafordšírského bulteriéra, je to úžasný člen rodiny, nejlepší parťačka mého 4letého syna.
Byl to můj sen pořídit si takového pejska, říká se o nich, že to jsou úžasní psy k dětem a opravdu tomu tak je. Před Vánoci se nám stalo, že si nešťastnou náhodou (spadla na dlažbu při pokusu skočit na stůl) zlomila nohu, všichni jsme to špatně nesli, ale zvládli jsme striktní klid, který trval 6 týdnů, vše se krásně zhojilo, tak jsme šli na kontrolu, kde ji vyndali dráty z nohy a zdálo se, že už nás čeká pouze 14 dní rekonvalescence a budeme opět moci vést aktivní život, chodit na procházky a další. Ale co jsme nečekali, byl druhý úder.










