Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám šest let. Narodil jsem se s rozštěpem páteře a dalšími vrozenými vadami. Díky těmto vadám nosím celodenně plinky, beru každý den léky, ale hlavně musím hodně cvičit!
Mám moc rád stavení z Lega. Také se snažím jezdit na svém kole, ikdyz mám svůj styl, protože ho nezvládnu přešlápnout, ale stejně na něm rád jezdím.
Rád bych byl jako moji kamarádi ve školce a zvládal to co oni, ale proto musím hodně cvičit a jezdit pravidelně do lázní, na které potřebuji penízky, protože mi maminka s tatínkem platí speciální neurorehabilitační program, který neplatí zdravotní pojišťovna.












