Jsem František z Havířova. Již krátce po narození se zjistilo, že se mnou není něco v pořádku. Nepohyboval jsem se tak, jak ostatní děti. Moje mentální stránka nebyla dobrá. Absolvoval jsem rehabilitace. Neprospíval jsem podle lékařů vůbec dobře.
Asi v 5 letech mi na genetice zjistili, že mám mutaci genu AIFM1, což jsem si už přinesl na svět. Dnes v 10 letech chodím s dopomocí, sám se pohybují po čtyřech. Mentální stránka je na 1 rok. Nemluvím, musím být krmen, nosím plíny.









