Jsem maminka dvou chlapečků a žiji s roztroušenou sklerózou. Věřte mi, že od lékaře nechcete slyšet: „No jo, vy máte výjimečně agresivní formu…“ Kvůli tomu jsem odkázaná na invalidní vozík. Přestože mám 2× týdně rehabilitace, 1× týdně elektromagnetické impulsy do svalů, každý den cvičím doma a jednou za 14 dní docházím k terapeutce, můj stav se stále zhoršuje. A všechno tohle mohu podstupovat jen díky lidem, kteří mi pomáhají.
Bohužel, kuchyň je pro mě nepřístupná a do koupelny či na toaletu se kvůli úzkým dveřím dostanu jen s velkým úsilím. Ven z domu se dostanu pouze s pomocí někoho dalšího. Mám sice schodišťovou rampu, ale aby byla plně využitelná, je potřeba posunout a otočit vchodové dveře.
