Tato sbírka je pro nás velmi důležitá. Mám velkou šanci. Bez ledviny i sleziny můžu žít dál. Peníze, kterými nás podpoříte, budou využity na mou léčbu, na mé operace, na dopravu – tedy benzín na kliniku a zpět, na rekonvalescence, léky, ortopedické pomůcky, onkologické vitamíny a doplňky stravy, speciální jídlo, ale v případě, že bude potřeba tak hlavně na onkologickou léčbu. Když se páníčkům zboří svět a já odejdu za duhový most, použijí část peněz na mé zpopelnění, abych mohl být nadále s nimi… Ale tuto variantu si vůbec nepřipouští a snaží se myslet pozitivně…
Panička si bude muset vzít v práci volno, aby o mně mohla 100% pečovat. I to bude zásah do našeho rozpočtu a je možné, že peníze budeme muset využít i na nákup potravin. Má smečka je úžasná, vždy jsou tam, kde je potřeba pomoci. Ať už to byli ztracení psi, které bylo potřeba hledat, nebo vyháněl zvěř z obilí před senosečí, v období covidu šili roušky a výtěžek tedy 20 000,- poslali na pomoc pro opuštěné psy. Teď se snaží pomáhat opuštěným a týraným papouškům. Mají srdce na pravém místě, ale přišla doba, kdy potřebují pomoci oni sami.
Když by se vybralo více peněz, než by bylo potřeba, tak vím s jistotou, že je páníčci použijí na správném místě. Zase je pošlou dál někomu, kdo to potřebuje. Například těm týraným papouškům nebo pejskovi, který to potřebuje stejně, jako já teď.
V tuto chvíli, ale nevíme, zda částka, na kterou je tato sbírka nastavena bude stačit. Nevíme, jestli budu potřebovat onkologickou léčbu. Když by se částka nevybrala celá, tak jsou páníčci připraveni se zadlužit, aby mi dali šanci žít. Ale nejdřív zkouší tuto cestu a předem děkují z celého srdce každému jednomu člověku za jeho darovaný díl na mém životě. Ano, peníze nejsou vše, ale bez peněz není nic a pro mě už není zadarmo ani to zdraví.