Pomůžete mně jako řidičce, která vozí Stanleyho do školy, k doktorům, na rehabilitace a výlety.
Při takto nemocném dítěti jsou tyto “výjezdy” nesmírně důležité .
Vždy s námi jezdí náš nejmenší bráška Adámek, který sedí vedle Stanleyho a drží se spolu za ruce. Auto máme cca 3 roky.
Dokud jsem pracovala, měla jsem dost financí auto udržovat. Po mém těhotenství jsem zůstala na mateřské dovolené doma a finance nám na opravu toho nejdůležitějšího bohužel schází.
Snažím se pracovat alespoň brigádně z domova – žehlím prádla, úklid v domácnostech ale to mi nepomůže k takové částce jakou na opravu v servisu potřebujeme…
Peníze využijeme na opravu auta, které jsme dostali od úřadu na mobilitu, abychom to měli v životě alespoň trochu snažší.
Je pro nás opravdu existenčně důležité.
Opravdu se počítá každá koruna.
1. 12. 2023 nás čeká technická kontrola a neumím si představit, že bychom skončily bez auta.
Za každou korunu vám nesmírně děkujeme.