Adámkovi budou brzy tři roky. Narodil se předčasně z dvojčátek, druhé miminko bohužel zemřelo. Maminka se musela vyrovnat se smrtí miminka, zároveň však i s tím, že Adámek si ponese následky nelehkého porodu celý život. Potýká se s diagnózou dětské mozkové obrny a dosud nechodí. Projevy tohoto onemocnění je možné zmírnit intenzivní neurorehabilitací, proto musí hodně cvičit, rehabilitovat, jezdit do lázní. Je to veselý a šikovný chlapeček a všechna cvičení mu moc pomáhají a díky nim dělá pokroky. Je to však neustálá a také nákladná práce, spoustu cvičení nehradí pojišťovny.











