Rodina Zouzalová je již dva měsíce po povodni. Před rokem a půl si splnili svůj sen a koupili chaloupku v malebné vesnici u Krnova. Postupně si dům zpravovali a zvelebovali. Jednoho sobotního dopoledne se jim změnil celý život. V obci vyhlásili třetí povodňový stupeň. Rodina stihla zabalit pár důležitých věcí, aby měli jejich tři děti co na sebe a nejmladší dcera umělé mléko. Ve chvíli, kdy se zaplavovali silnice, stihla rodina odjet k jejich sestře, kde se nepředpokládalo, že by se měla ukázat potopa.











