Celé rodině. Hlavně dětem, kterým nemůžu dopřát každý den teplé jídlo, ošacení, obědy ve škole a kolikrát nemám ani na jízdné do škol. Když vše poplatím zbyde mi sotva 1000 Kč. Většinou jsme na tom finančně hodně zle kvůli tomu, že nemohu kvůli zdravotnímu stavu do práce, z přídavků a alimentů se neda vyžít. Nestačí to ani na pokrytí nákladů. Hlavně není ani za co jíst. Natož abych dětem koupila nové postele s matrací, skříň nebo psací stůl. Na kroužky ani nepomýšlíme…je to šílené. Také léky jsou pro mne nedostupné. Potřebuji je , abych žila. Dva léky za 3800 Kč jsou bohužel nutností, ostatní na podporu imunity a tvorby krve si nemohu dovolit. Musela bych platit minimálně 4násobek . Rehabilitace a léčebné výlohy to je další věc. Musím ještě sehnat na léčbu. To také nevím kde. Šplhá se to do statisíců😵💫. Navíc mám rodiče, kteří jsou v důchodovém věku 75 let a i těm vařím a starám se o ně. Nehledě na to, že nevím kdy se obrátí nemoc k horšímu a budu muset finančně zajistit děti při mém odchodu. Abych je nenechala bez prostředků. Nemám ani z čeho ušetřit. A nechci , aby zůstali na ulici nebo v dětských domovech. Raději na to ani nemyslím…
Dvakrát jsem prodělala v zimě virózu a málem mě to usmrtilo. Teď ležím v nemocnici a přemýšlím co dál. Bojím se, že to nezvládnu a děti nebudou mít nic. Také jsem jim slíbila, že je jednou vezmu k moři, mrzí je, že spolužáci si to mohou dovolit. Věřím a hlavně doufám v to, že jednoho dne se uzdravím a vše bude zase jako předtím. A na tu dovču si vydělám ! ☺️
