Zdravím všechny, jmenuji se Iveta, je mi 43 let a jestě nechci umřít.
Byla jsem zdravá a pracovala jako pokojské a jednoho dne jsem dostala záchvat. Bylo mi řečeno, ze mám nádor na mozku, po operaci a histologie mi řekli, ze se jedná o nejhorší typ nádoru.O Glioblastom gr4. V Brně na Masarykově onkologickém ústavu,mi hned sdělili,že prognóza je nejistá a také,že mi nemohou donekonečna ořezávat mozek. Jsem už z toho unavená. Ale stále věřím,že jej porazím. Hodně o něm čtu, zjištuji co kde a jak, potřebovala bych vše podpořit ještě potravinovými doplnky, jako je třeba ovosan a wobenzym. vše je ale nehrazené pojištovnou. potom třeba intavenozně podávání vitamínu c a dalšív poslední řadě TTf metoda. Člověk musí vyzkoušet vše co se dá, život je jen jeden. Proto bych opravdu byla moc ráda, za každou pomoc. Dosud jsem pila hodně bylinné čaje na doporučení a nic nepomohlo, zdravá strava taky nic. \pak jsem narazila na článek od jisté paní, která psala o Ovosanu a Wobenzymu, tyto produkty pomohli jejímu manželovi zastavit nádor.