Teď něco o mém životním parťákovi. Stafordšírský bulteriér Attila se narodil jako zdravé štěně v jedné chovatelské stanici na jihu Čech. Celý život jen dává.. Lásku, radost, pocit bezpečí.. V létě loňského roku si při hře s pejsky pohmoždil přední packu. Objevil se otok, tak jsme mazali k lékaři. Otok přetrvával, ale bez bolestí a jiných obtíží. Na podzim po zdlouhavé léčbě podstoupil operaci zvukovodu (náš první zdravotní problém), kde mu byl odebrán zvukovodu. Vše se krásně zahojilo, i když já musím zvyšovat hlas, aby mě slyšel. Moc se nám všem ulevilo a užívali jsme si další společné chvíle. Před pár týdny jsem si všimla, že Atýsek začal malinko napadat na přední tlapku, takže znovu návštěva veta. Ten z přetrvávajícího otoku poslal vzorek na cytologii. Verdikt je jasný.. Mastocytom. Nyní nás čeká zdlouhavá léčba.. Vzhledem k tomu, že všechny ušetřené rezervy padly na operace naší fenky (kterou jsme před pár lety adoptovali jako týranou), která si přetrhala v obou kolenou vazy a podzimní léčbu a operaci ouška, nemám už kam sáhnout. Léčbu a chemoterapii jsme už zahájili, ale finanční prostředky rychle docházejí.
