Rada bych se Vám představila jmenuji se Alena Reblová, Nyní jsem v druhém stupni invalidního důchodu, který je nízký.
Rada jezdím na kole. Pracovala jsem jako prodavačka a zahradnice, vypomáhala jsem i v kuchyni, také jsem na zkrácený úvazek dělala úklidové práce ,které byli pro OZP, jen z polovičního úvazku to je malý základ na důchodové zabezpečení, aby byl invalidní či budoucí starobní důchod normální či větší musela bych mít práci na plný úvazek na to, aby to bylo možné zvládnout ,je potřeba zlepšit zdravotní stav. Pomůže Infuzní terapie a fyzioterapie .
Je to skoro 11 let co mi byla zjištěna Roztroušená skleróza, z ničeho nic se objevila nedoslýchavost pravého pravého ucha. Po vyšetřeni u ORL musela jsem absolvovat vyšetření neurologem, pak podstoupit magnetickou rezonanci, bez které se to nedá poznat, po té lumbální vyšetření- odebrání mozkomíšního moku z konce páteře pomocí speciální jehly, což bylo velmi nepříjemné. také jsem prodělala 3× Covid-19, RS totiž oslabuje imunitu. Peníze potřebuji na fyzioterapie a vitamínové infuze, které podpoří imunitu a dodá energii, zlepší zdravotní stav a zkvalitní život.











