Je to pár hodin, co jsem se dozvěděli o nádoru našeho psího kluka Gabrielka.
Byl mu diagnostikován nádor v dutině nosní prostupující přes řešetnou kost do mozku.
V případě takového nádoru je bohužel léčba velmi nákladná až v řádech tisíce eur.
Ale my v zázraky věříme. Kdo měl nebo má bulíčka, ví jak velké srdce mají a kolik síly a odvahy za to strávit víc času s těmi co milují, dokážou vynaložit.
On má to srdce a sílu neskutečnou 🤍🙏
Samozřejmě jak dny na „prodlužovacích“ lécích běží, tak naše hlavy a srdce bojují i s myšlenkou, aby to člověk nedělal jen sám pro sebe, ale bylo to skutečně pro něj. Jeho silné a zdravé tělo a postupné malé náznaky, že tam stále je, nám dodávají sílu a naději, že bude léčba úspěšná.












