Našemu synovi, v 9 měsících diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu, ušel už dlouhý kus cesty, která zahrnuje různé terapie, cvičení, lázně, vyšetření, hospitalizace a zákroky, díky kterým by měl být schopný alespoň si sám sednout a v lepším případě se postavit na nohy. Bohužel se nám nedaří tak, jak by mělo a Sebastianek stále jen leží a je zhruba na úrovni 6.měsíčního miminka.
Touto léčbou by měl mít naději k tomu, aby pochopil, že může sedět, jíst sám a nebo lézt po čtyřech a snadněji se dostat tam, kde se mu líbí. Je to veselý chlapeček, který má velikou naději a my jako rodiče se snažíme dělat všechno, aby jsme mu dopřáli lepší život. Jak nám ale bylo řečeno, tak aplikace kmenových buněk se bude muset nejlépe párkrát opakovat, aby se šance na zlepšení zvýšila a to je nad naše možnosti.
Ze srdce všem, kteří nám pomohou, velmi děkujeme.
