Jitrocel rehabilitační centrum

Jitrocel je nestátní zdravotnické zařízení které se zaměřuje na poskytování rehabilitačních služeb neurologickým pacientům v moderně vybaveném lokomočním centru v Olomouci.

3 Vytvořených sbírek
73 521 Kč Celkem vybráno

Ukončené sbírky

Aktuality

Více o organizaci

Jitrocel rehabilitační centrum s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení se statutem sociální podnik. Zaměřujeme se na poskytování rehabilitačních služeb neurologickým pacientům v moderně vybaveném lokomočním centru v Olomouci. U neurologických pacientů využíváme individuální přístup a kombinaci vhodných metod, zejména „TheraSuit Method“. Pro dosažení co nejlepších výsledků těchto terapií, je již v základní ceně 800,- Kč/hod zároveň s fyzioterapeutem přítomný i odborný asistent.

Pro pacienty a jejich doprovod můžeme zajistit bezbariérové ubytování včetně vybraných lázeňských a wellness procedur a zahrnout je do ceny intenzivních neurorehabilitačních terapií. Po konzultaci a vstupním vyšetření naším odborným lékařem, vypracujeme na základě komplexního kineziologického rozboru individuální terapeutický plán. Doporučíme vhodnou ergonomii pohybu a provedeme instruktáž k individuální autoterapii.

Rychlé kontakty

Web: https://www.jitrocel.cz/cs/
E-mail: recepce@jitrocel.cz
Telefon: +420 735 171 100

Sociální sítě