Ahoj, jmenuju se Petr Stiller. Kamarádi mi říkají Štýla. Můj přístup k životu přesně vystihl Jan Werich, když řekl:
„Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dnové, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.“
No a já ještě zatím můžu a chci. Hejbu se, co to jde. Pohyb pro mě neznamená jen posilování se v samostatnosti a nespoutanou svobodu, ale taky poznávání nových přátel. A tak jezdím na handbiku, běhám na vozíku, plavu a fotím 🚴 👩🦽 🏊 📸
Na handbiku mě doprovází kamarádi. Pomáhají mi. Bez nich bych ani nevyjel. Ty je potřeba převážet s kolama a veškerým vybavením, a tak si přeju dodávku, do které se společně pohodlně vejdeme. Dodávku, která se stane mým zázemím při vytrvalostních závodech a na cestách. Dodávku s ručním řízením a plošinou 🚌











