Ráda bych se vám představila.
Jmenuji se Jana a mám skoro devítiletého autistického chlapečka Pepíčka, který má poruchu řeči a je velmi hyperaktivní.
Pepíček je někdy celkem náročný ale nevzdávám se.
Je to báječný kluk který je sluncem v mém životě.
Dává mi sílu bojovat dál.
Bohužel před rokem a půl přišla rána v podobě smrtelné diagnózy pro mého partnera (Pepíčkova tatínka) glioblastom,nádor na mozku rakovina čtvrtého stupně…
Bylo a je to velmi těžké.
Partner zemřel před třemi měsíci,v bolestech po dvanácti operacích.
Odešel partner,tatínek a živitel.
Bohužel já nemohu do práce jelikož se starám o Pepíčka 24/7 dní v týdnu.
Tak zkouším dobrosrdečnost lidí.
Moc všem s obrovskou pokorou děkuju
Jana










