Dobrý den, tento můj stručný příběh a zároveň prosbu za mě píše moje mamka jakožto jediný člověk z mých blízkých, který mi rozumí. V roce 2020 mi lékaři diagnostikovali nemoc zvanou ALS, na kterou není žádný lék a při které člověk pozvolna ztrácí rovnováhu a ochabují veškeré svaly v těle. Nyní se mi už mluví velmi špatně a téměř nikdo mi nerozumí a ruce mám nefunkční.











