Jsme skupina studentů VŠE a letos natáčíme náš první film! Toto Oscarové veledílo se jmenuje "Zlatá hodinka". A o čem to vlastně bude?
„24 hodin, 2 kamarádi a 1 zákeřná výzva – příběh o zdánlivě nenaplnitelném cíli, nezlomném přátelství, zoufalství i naději… Kdo ví, jestli se naši hlavní hrdinové zlaté hodinky vůbec dočkají…“
Filmeček bude mít premiéru 15. 6. v BIO Oko při oborové akci MultiFest.








