Filípek bojoval o svůj život celých 10 let sám. Majestátní tuláček, který si vždy poradil. Teď je načase podat mu pomocnou tlapku, protože z tohoto se sám nevylíže.
Nádor na čumáčku je nepřehlédnutelný. Bez léčby by se Fílův stav pomalu zhoršoval a končil by smrtí. Jenže Fíla je obrovský bojovník a nevzdává se – papá s velkou chutí, miluje mazlení a CHCE ŽÍT.
Zahájili jsme léčbu elektrochemoterapií na specializované onko klinice. Není to jednoduché, není to levné, ale dle veterinářů má Filípek reálnou šanci na kvalitní a lepší život.
Snažíme se ze všech sil. Ale Fíla potřebuje i vaši pomoc. Každý příspěvek vede k tomu, aby Filípek už nemusel jen přežívat. Aby mohl začít žít.














