Donio logo

Díky vám se mohou stát velké věci! ✊🏼

Vybráno 0od 21 dárců
Díky vám se mohou stát velké věci! ✊🏼
Přispět
Všechny sbírky
Zakladatel
Michaela Góralczyková
Datum přidání
9. 2. 2023

Představení sbírky

Jmenuji se Michaela Góralczyková, momentálně studuji na vysoké škole a mám před sebou mojí nejtěžší přípravu na nadcházející Evropské hry, které jsou pořádány pod Mezinárodním olympijským výborem a konají se v červnu 2023, v Polském Krakově. Poprvé se na této 3. nejprestižnější soutěži na světě objeví můj milovaný sport, kterým je kickbox!

Jako v každém vrcholovém sportu, je příprava na této úrovni velmi finančně náročná, a proto se snažím aktivně hledat sponzory, kteří mají rádi sport a jsou ochotni mi pomoct s přípravou na tak prestižní událost. Bohužel aktuální podpora ze strany rodičů, svazu i klubu nepostačuje na tak náročnou přípravu, která se pohybuje okolo 200tis. korun, a proto jsem se rozhodla oslovit všechny v mém okolí i veřejnost. Díky Vám se můžou stát velké věci!

Komu pomůžeme?

Již 10 let se věnuji kickboxu a za tu dobu se umisťuji na prvních příčkách jak na Světových, tak i na Evropských soutěžích. V listopadu roku 2022 jsem se na Mistrovství  Evropy kvalifikovala mezi TOP 8 závodnic na světě a tím jsem dostala možnost účastnit se Evropských her, které jsou organizovány pod hlavičkou Mezinárodního olympijského výboru. Je to sen každého sportovce a byl to můj sen se tam nominovat  -  zvládla jsem to! 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou použity na přípravu na tyto Evropské hry, která zahrnuje položky, které jsem zde rozepsala, aby každý z Vás věděl, kam konkrétně půjdou jeho peníze:

Technická příprava – 10 000Kč měsíčně – za 4 měsíce = 40 000Kč

Silová příprava – 4 000Kč měsíčně – za 4 měsíce = 16 000Kč

Vybavení – 16 000Kč

Regenerace – 10 000Kč měsíčně – za 4 měsíce = 40 000Kč

Suplementy – 2 000Kč měsíčně – za 4 měsíce = 8 000Kč

Nezbytné výjezdy na závody do zahraničí:

Cesta, ubytování, startovné průměrně 15 000Kč za 1 výjezd.

  – (v plánu máme 4 výjezdy) = 60 000Kč

a to zde nejsou zahrnuty další výdaje, pouze ty podstatné, které bohužel musím zajistit.

Na oplátku Vás mohu propagovat na sociálních sítích, udělat si oblečení s Vaším logem či názvem, nosit ho na závodech, na tréninky a fotit se v něm, opravdu to, že mi někdo pomůže, neberu jako samozřejmost 🙏🏻  Tento sport bohužel není businessově postavený a neplynou mi z něj příjmy, dělám ho, protože ho miluju a to, že jsem se dostala tak daleko jsem si jako malá, když jsem začínala, vůbec nepředstavovala. Jsem moc vděčná a pyšná na to, že jsem to dotáhla tak daleko a doufám, že se zanedlouho objeví kickbox i na olympiádě. :)

Za každý příspěvek v jakékoliv výši, budu moc moc vděčná a slibuji, že do přípravy dám VŠE.

Dobrovýzva

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak to funguje?Přidat Dobrovýzvu

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Další příběhy

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu