Jsem babička třech vnoučátek – staršímu Matějíčkovi bude v únoru 6 let a dvojčátkům Zdenečkovi a Kateřince taky v únoru, tak těm budou 3 roky. Mým milovaným vnoučátkům den po plánovaném porodu císařským řezem zemřela jejich maminka. Já jsem po domluvě s mým synem a otcem dětí ihned do jeho domu nastěhovala a šla na sociální odbor vyřídit svěření dětí do péče a následně proběhl soud, kdy mi byly děti svěřeny. V zaměstnání jsem požádala o mateřskou dovolenou a začal mi lásky plný kolotoč. Starost o narozená dvojčátka bylo dost náročné hlavně psychicky, protože dětem umřela jejich milovaná maminka. Obrovská tragédie kdo by v dnešní době čekal náhlé poporodní úmrtí (Verunka měla výduť v hlavě). Starší Matějíček se pak ptal, kdy přijede maminka z nemocnice jeho tatínek mu se slzami v očích "říká víš Matějíčku maminka byla vážně nemocná umřela nám, ale vidíš tu velikou hvězdičku na nebíčku tak to je maminka která se na nás dívá" Celý dosavadní život se nám během vteřiny obrátil vzhůru nohama…život se pro nás úplně změnil










