Syn Jason se narodil jako zdravý kluk dne 18. 09. 2018 a kromě silné žloutenky po porodu mu byla zjištěna jen 1 vetší fontanela. Člověk si řekne, to nic není, není třeba se znepokojovat, vše se dorovná během růstu dítěte. Sledování na neurologii, vše bylo v pořádku. Až do cca 6 měsíce, kdy kdy nedokázal pást koníčky, nedokázal se otočit na bok…Dle pediatra byl jen těžký a líny(vážil v půl roce skoro 10 kg)člověk si stále říká, ano je velký a těžký a kluci jsou obecně trošku línější než dívky. Magnetická rezonance ukázala velké defekty na mozku-chybí mu různé části mozku a nikdo nedokáže říci, jak na tom zdravotně bude. Konečná diagnoza tedy zní -dětská mozková obrna s velkými defekty mozku, těžká mentální retardace. I přes to je syn velmi živí, to že nechodí po 2,dohání lezením po 4.Velmi rád v létě jezdí na tříkolce v létě jezdíme celý den venku, pokud nejsou tropy. Nyní je syn po operaci nohou-má nastřižené šlachy a šrouby v obou nohách a nemá sílu se ani postavit.











