Vážení přátelé, milí Hobitci… je to již pět let co jsme se jako parta přátel sešli v garáži a zkusili něco zabrnkat. Nikdo z nás nečekal, že si během takové krátké doby zahrajeme na velkých fesťácích, nebo že budeme v klubech předskakovat punkrockovým legendám. Získali jsme značnou sumu věrných a úžasných fanoušků, díky kterým se na každý koncert těšíme víc a víc.
No a čím jiným to oslavit než nadupaným prvním albem. Jenže jak už všichni víme, punková scéna nepatří k nejvýdělečnějším a tak se obracíme právě na vás fanoušky.
Už jsme kdysi nahráli pár singlů a ty kvalitnější z nich budeme chtít do alba použít. Nicméně pořádné album by nemělo skončit po patnácti minutách, a proto na něm chceme mít minimálně deset songů.
Pokud vás odměna ve formě vzniklého alba dostatečně nenamotivovala (au, ale chápu), můžete získat kapelní placku, limitované tričko, nebo exkluzivní videjko.














