Daneček má stomii již 3 měsíce a kvůli ní se bohužel nemůže správně vyvíjet. Nemůže být na bříšku, nemůžeme s ním cvičit, a i dotek plenek na bříško je velmi citlivý. Často pláče a je neklidný.
V tuto chvíli máme konečně termín na zanoření stomie, ale protože v Čechách dlouhodobě čekáme na trvalý pobyt, vypršelo Daníkovi zdravotní pojištění. Operace má stát kolem 300 000 Kč.
Chodíme s Danečkem hodně na vyšetření a všechny je platíme na místě. Bohužel, protože je jeho stav vážný, stála nás péče o něj již mnoho tisíc. V tuto chvíli je pro nás nepředstavitelné tak vysokou částku za operaci zaplatit.