To jsme si jednou takhle večer mazali máslo na chleba, když nás napadlo…
Kecám!
Seděli jsme na pivě a napadla nás totálně boží věc – vydat se v létě do Norska.
Až na samotný sever celé Evropy!
Zní to šíleně? Možná.
Ale my to chceme zkusit! ! STARTUJEME 11. 7. 2025 !
Po lehkém vystřízlivění nám došlo, že bez malé finanční podpory od našich fanoušků to nedáme.
Na oplátku nabízíme nezapomenutelný zážitek i pro vás!
Podle toho kolik nám přispějete, tak vás odměníme.
A jak?
Dobrej pocit je skvělá věc, ale z toho moc radost mít nebudete. Že? :)
Takže dost keců.
Nabízíme kromě našich dobrých srdcí (ledviny fakt nechtějte) odměny pro vás podle toho kolik nám přispějete.
Vzestupně takto:
– vaše jméno/přezdívka na kapotě našeho auta po celou dobu tripu
– magnetka / pohled z vámi vybraného města v Norsku (předáme osobně nebo pošlem)
– to nejlepší z nejsevernějšího pivovaru na světě – MACK! s osobním doručením hned po cestě zpět!
– a to nejlepší na konec..... heh… jedno volné místo v autě právě pro tebe! Užij si krásy Norska přímo.
No a pro přispěvatele i pro všechny ostatní budeme celou cestu dokumentovat na našem instagramu, kde budete sledovat každej náš krok!
A jako největší poděkování pro všechny naše fanoušky chceme sestříhat film z celé cesty a bezplatně jej umístit na internet.
V našem týmu bude fotograf i s dronem! Takže o všechny ty nádhery Norska se podělíme i s vámi!
