Peníze bych ráda použila na zakoupení elektronického zařízení WalkAide, který mi pomáhá v boji s roztroušenou sklerózou. Díky používání prozatímně zapůjčeného zařízení, jsem schopná chodit a nezakopávat při každém pokusu o samostatný krok. Bez těchto elektro-impulzů ze zařízení WalkAide je pro mě téměř nemožné chodit, sejít schody, natož popoběhnout za Emou. Jakmile si ale pod koleno připnu strojek, začnu chodit skoro jako dřív. Stroječek totiž podle náklonu nohy a zrychlení při zvednutí kolene zjistí, že dělám krok a vyšle impulz do těch správných svalů, které mi zvednou špičku nohy. Taková banalita, kterou nikdo nevnímá, dokud mu nohy fungují…