Od června 2021 se prostřednictvím naší Federace snažíme zlepšovat podmínky pro fungování existujících nábytkových bank a re use center v celé České republice, iniciovat jejich vznik a sdružovat je. Prostřednictvím funkční sítě těchto zařízení se snažíme významně a smysluplně snižovat množství komunálního odpadu v ČR a bojovat s chudobou ve formě distribuce materiální pomoci potřebným.














