Zvu Vás již na tradiční charitativní turnaj, který po roce 29. června opět pořádám na hřišti v Hořovicích.
Na vítězný tým čeká pohár a na všechny ostatní dobrý pocit, že pomohli přispět na dobrou věc. Výtěžek bude směřovat organizaci Dementia, která v Hořovicích provozuje Kavárnu Včera, která pomáhá lidem trpícím Alzheimerovou nemocí nebo jiným typem demence.









