Jmenuji se Aleš Novák . Jako kluk jsem jezdil pod Českou Doubravici do údolí Manětínského potoka na překrásné dětské tábory. Byl jsem členem skautské, později pionýrské skupiny STOPA Kladno, jejíž vedoucí zde objevili fantastické místo pro tábor, které se zapsalo do srdcí stovek dětí z Kladenska. Bylo to v roce 1971. O téměř čtyřicet pět let později se do stejného místa vracím každoročně se svými spolužáky z gymnázia a myslím , že i jim se zdejší krajina, příroda, památky i lidé dostali tzv. pod kůži.
Peníze potřebujeme vybrat na obnovu vichřicí povaleného a poškozeného kamenného kříže, konkrétně na materiál a dopravu. Kříž leží na hranici přírodního parku Horní Střela asi 150 m SSV od obce Česká Doubravice












