Jmenuji se Kája, od narození mám DMO, centrální hypotonický syndrom, těžkou mentální retardaci, poruchy spánku, špatnou rovnováhu a koordinaci pohybu. Péče o mě není vůbec jednoduchá, ale všichni jsou prý rádi, že mě mají, jsem něco jako miláček rodiny.
Můj otec jako jediný v rodině pracuje.
Moje maminka je onkologický pacient, léčí se s agresivním typem rakoviny. Často jí není dobře a je unavená, ale i tak se snaží o mne starat jak nejlépe může.
Ještě mám starší sestru, hezkou a chytrou, která studuje na vysoké škole. Je to moje druhá pečovatelka a milující sestra v jedné osobě, stará se o mne když maminka nemůže.











